O nas
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-2.4.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-345
 

O nas

VintexGroup- łódzka firma specjalizująca się w branży budowlanej.

W zakres naszej działalności wchodzą zarówno projekty budowlane jak i remontowe. Działamy na terenie całego kraju, realizując wszelkie projekty pod nadzorem najlepszych specjalistów. Zapewniamy gwarancje profesjonalizmu, nawiązując współprace z doświadczonymi architektami i projektantami. Dbamy o każdy szczegół, od momentu planowania realizacji do chwili zakończenia prac.

Dzięki posiadanej wiedzy na temat najnowocześniejszych technik, jesteśmy w stanie stworzyć idealną ofertę dla naszych klientów. Nasze kwalifikacje sukcesywnie wzrastają, dzięki zamiłowaniu do nowości techniki oraz dokładnej znajomości kunsztu budownictwa. Szczególną uwagę przywiązujemy do dobrania odpowiednich technologii oraz materiałów, aby realizowane projekty spełniały najwyższe standardy. Wieloletnia praktyka oraz elastyczna oferta naszych usług, gwarantują spełnienie najwyższych wymagań.

Profesjonalizm

Projekty realizowane przez fachowców pod nadzorem ekspertów

Najwyższy standard

Perfekcyjna organizacja pracy i dbałość o każdy szczegół

Wyjątkowy projekt

Dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb

Innowacyjne podejście

Korzystamy z nowoczesnych technik i materiałów

Każde zlecenie realizujemy przywiązując szczególną uwagę do estetyki oraz detali wykonywanych prac. Naszym celem jest fachowe realizowanie prac budowlanych oraz remontowych. Doświadczenie oraz wypracowane procedury działań, gwarantują nie tylko jakość, ale również terminowość.

 

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, mniejszymi działalnościami, jak i dużymi korporacjami. Realizujemy wielkie projekty renowacyjne, budowlane oraz nieduże, prywatne projekty remontowe.

Naszą ofertę podzieliliśmy pod względem specyfiki i złożoności projektów na trzy segmenty: dla domu, dla firm oraz centra logistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami.