Pneumatyka
916
page-template-default,page,page-id-916,bridge-core-2.4.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-23.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-345
 

Pneumatyka

Pneumatyka

Firma Vintex Group specjalizuje się również na pneumatyce, czyli technice wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. Ciężko sobie wyobrazić  funkcjonowanie przemysłu oraz branży budowlanej lub motoryzacyjnej bez urządzeń pneumatycznych. Te praktyczne i niezbędne w codziennej pracy urządzenia szybko się zużywają pod wpływem stałej eksploatacji. Warto więc regularnie dokonywać ich przeglądu i zlecać serwis specjalistom w dziedzinie pneumatyki.

W naszej ofercie odnajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości sprzęt jak siłowniki pneumatyczne, zawory i elektrozawory, zespoły przygotowania powietrza, armatura przemysłowa, węże pneumatyczne, kompresory, itp. Proponujemy także profesjonalną obsługę i serwis urządzeń, doradztwo techniczne, zaprojektowanie oraz wykonanie instalacji dopasowanych do potrzeb Państwa.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w pneumatyce. Zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych. Jako specjaliści w dziedzinie budownictwa i pneumatyki gwarantujemy wszechstronną obsługę. Do tego, bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje wraz z wiedzą z obszaru pneumatyki. Stawiamy na jakość i współpracujemy z renomowanymi, jednymi z największymi na świecie producentami części pneumatycznych.

Wszystkie nasze urządzenia pneumatyczne są o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa w użytkowaniu. Regulator ciśnienia, manometr, zawory bezpieczeństwa, węże, pistolety do przedmuchu o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa zostały wykonane ze specjalnych materiałów i wyposażone w funkcje zabezpieczające przed zranieniem, chroniące wzrok i słuch. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm bezpieczeństwa większości krajów Unii Europejskiej.